تاثیر قرض‌الحسنه بر زندگی فقرا

کتاب «تاثیر قرض‌الحسنه بر زندگی فقرا» منتشر شد.

کتاب «تاثیر قرض‌الحسنه بر زندگی فقرا» تالیف «محمد ملایی» از اعضای هیئت‌مدیره انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس به چاپ رسید.
به گزارش روابط‌عمومی انجمن خیریه‌ و خدمات اجتماعی بندرعباس، این کتاب با زیرعنوان «چگونه وام‌های خُرد قرض‌الحسنه زندگی فقرا را متحول می‌کند؟» توسط انتشارات ایلاف به چاپ رسیده است.

 در این کتاب تاکید شده که باید الگوی کمک به فقرا تغییر کند از جمله با استفاده از وام‌های خرد قرض‌الحسنه امکان اشتغال و یا خرید لوازم ضروری زندگی را برایشان مهیا نمود.  همچنین با بررسی علل و ریشه‌های تداوم فقر، راهکارهای علمی و عملی تجربه‌شده نیز به صورت گام‌به‌گام ارائه شده است؛ راهکارهایی که نه تنها به فقرا عزت می‌بخشد، بلکه جامعه‌ای توان‌مند، پویا و شاداب خلق می‌کند که علاوه بر فقرا، ثروتمندان هم برنده این میدان خواهند بود.

  کتاب با اشاره به تجربه سال‌ها فعالیت انجمن‌های خیریه نشان می‌دهد که صرف کمک‌های اعانه‌ای نتوانسته تاثیر عمیقی در رفع مشکل فقرا داشته باشد چون مشکل اصلی‌ آن‌ها نداشتن درآمدی است که هزینه‌های آنان را پوشش بدهد. ممکن است در قدم اول  وام‌های خرد برای ایجاد تحول اندک به نظر برسند اما می‌توان امیدوار بود همین تغییرات کوچک آغازگر تحولی بزرگ در زندگی فقرا باشد. این کار نیازهای ضروری آن‌ها را رفع کرده و با سرمایه‌گذاری روی تحصیل فرزندان‌شان، خانواده و اجتماع، آن‌ها را به مرور از دام فقر نجات می‌دهد».

گفتنی است کتاب «تاثیر قرض‌الحسنه بر زندگی فقرا» با گردآوری و تالیف محمد ملایی و با مقدمه‌ای از مهندس رضا درمان مدیرعامل شبکه ملی موسسات نیکوکاری کشور در تیراژ 500 جلد توسط نشر ایلاف با قیمت 40 هزار تومان به چاپ رسیده است. علاقه‌مندان به تهیه و مطالعه این اثر می‌توانند  با شماره 07632231357 تماس بگیرند و یا کتاب را از همین جا بصورت آن لاین خریداری نمایند.

خریدار محترم نیمی از مبلغ پرداختی شما برای این کتاب صرف خرید تبلت در طرح تبلت اقساطی برای دانش آموزان نیازمند خواهد شد.

 قیمت پشت جلد کتاب 40هزار تومان است. 


لطفا هزینه پستی را جداگانه و موقع دریافت کتاب به مامور پست پرداخت کنید.

پرداخت آنلاین فطریه، کفاره روزه، زکات اموال
تومان